Przepiękna Polanica-Zdrój – uzdrowisko i wiele więcej dla turystów

Polanica Zdrój jest uzdrowiskiem w dobrym stylu. Pięknie urządzona, stylowa, z doskonałymi pensjonatami. W tym miejscu można doskonale odpocząć i miło spędzić w nim czas. Położone na Dolnym Śląsku, niedaleko Kłodzka, Dusznik Zdroju oraz Świeradowa Zdroju.

Jest to naprawdę piękna miejscowość, z deptakiem, restauracjami i komfortowymi hotelami dla bardziej lub mniej wymagających turystów. Dla miłośników szachów są wielkie szachy, w które można grać w pobliżu pijalni wody mineralnej. Gra na świeżym powietrzu doskonale się sprawdza i jest najlepszym rozwiązaniem dla niejednej osoby.

Polanica-Zdrój – na tydzień lub dwa

Do Polanicy Zdroju można zajrzeć na tydzień, dwa tygodnie lub dłuższy czas. Miło jest mieszkać w tym miejscu samotnie lub z rodziną czy znajomymi. W miejscowości nie brakuje ośrodków rehabilitacyjnych oraz sanatoriów. Teatr Zdrojowy oraz Pijalnia Wód Mineralnych przyciągają kuracjuszy. Mogą oni poczuć się doskonale i miło spędzić wolny czas w takim miejscu. Do Polanicy przyjeżdżają tysiące osób. Jedne na dwa-trzy dni, a inne na dwa lub trzy tygodnie. Klasyczny pobyt w sanatorium trwa 21 dni. Rzeźba niedźwiedzia została w mieście postawiona w 1910 roku i jest wielką atrakcją turystyczną. Ranczo oraz pole golfowe przyciągają turystów.

Jeszcze więcej artykułów o niesamowitych atrakcjach turystycznych z Polanicy-Zdrój, znajdziesz w serwisie https://polanica24.pl/.

Podsumowanie artykułu o Polanicy-Zdrój

Polanica jest znana z dobrego, zdrowego klimatu. Warto miło spędzić tam czas, zorganizować szkolenie lub turnus wypoczynkowy. W miejscowości jest basen i można tam złapać oddech. Nie ma nic lepszego od miłego spędzania wolnego czasu w Polanicy Zdroju. To miejscowość wyjątkowa, efektowna, pełna zieleni, która ma popularność oraz przyciąga setki turystów.

wakacje-rodzinne Poprzedni post Dlaczego warto podróżować z biurami podróży?
Następny post Wczasy z biurem podróży – dlaczego warto postawić na ten sposób?
Social profiles